nedd
+90 212 852 67 17

PROJELERİMİZ

ENERJİSA ÜRETİM

Diem Mühendislik ve Mimarlık, Türkiye'nin en prestijli enerji şirketlerinden biri olan Enerjisa Genel Müdürlük inşaatını 5.500 m2 alan üzerine başarıyla tamamlamıştır. neddoffice trenta dg yüksek akustik performans sağlayan çift cam sistemlerimizle projede tercih edilmiştir.

AKÇANSA ÇİMENTO

Akçansa, Türkiye'nin en büyük çimento üreticisidir. İstanbul Palladium Tower'da 1.848 m2'lik bir alanda 2 kata yayılan son teknoloji Genel Müdürlük Binası, Diem Mühendislik ve Mimarlık tarafından tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Çalışanlar için sosyal toplanma alanları, konforlu açık ofisler, şirketin üretim vitrini olarak da hizmet veren interaktif karşılama alanı, toplantı odaları ve yönetim odalarında neddoffice trenta th tek cam camcama sistemlerimiz tercih edilmiştir.

Emaar Square

Cam bölme sistemlerini ; ofis ortamında bir tasarım şıklığı olarak düşünmek iyi bir fikirdi. Sadece iyi bir fikirdi. İstenilen incelikte , istenilen kaviste , istenilen sağlamlıkta ve istenilen görsellikte projeyi hayata geçirmek , istenilen sürede zor du ama imkansız değildi. Bizim iş anlayışımızda standartları tasarımcılar belirler. Tasarımlarınızı oluştururken ; ofis bölme konusunda Bize güvenebilirsiniz.

Arvato Bertelsmann

Tasarımını yaptığınız ofislerin toplantı odaları hem şeffaf hem de sessiz mi olmalı. Çift camlı bir seri kullanmalısınız. Hem bombeli hem de çift camlı mı olması gerekiyor. Bu konuda iyi bir partner bulmalısınız Bizim iş anlayışımızda standartları tasarımcılar belirler. Tasarımlarınızı oluştururken ; ofis bölme konusunda Bize güvenebilirsiniz.

Hp

Her zaman yeni ofisler tasarlayamazsınız. Renove etmek bazen daha zordur. Tüm ofis çalışanları ofislerinde çalışıyorken , siz geceleri odaları kaydırırsınız. Zordur. Biz oradada yanınızdayız. Hp projesi bir renovasyon du Zor du Bizim iş anlayışımızda gerekleri işverenlerimiz belirler. Gerekleri oluştururken ; ofis bölme konusunda Bize güvenebilirsiniz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Hem zarif Hem fonksiyonel Hem de güçlü olunabilir. İş Yatırım Şubelerinde Ofis Bölme Sistemleri için bizden istenilen tam olarak buydu. Kapılarda kullanılan kendinden hidrolikli menteşeler ve giyotin sistemi ile Kapı kanatları İş Bankasına yakışır kalitedeydi

İNG BANK

Modern çalışma alanları yaratmak istiyorsanız. Dinamik , eğlenceli , renkli ve şeffaf ofisleriniz olmalı Bizim iş anlayışımızda standartları tasarımcılar belirler. Tasarımlarınızı oluştururken ; ofis bölme konusunda Bize güvenebilirsiniz.

UNI CO.

Ofislerinizi renklendirin biz de olabildiğince farkedilir hale getirelim. Bizim iş anlayışımızda standartları tasarımcılar belirler. Tasarımlarınızı oluştururken ; ofis bölme konusunda Bize güvenebilirsiniz.

KTM

Tasarımlarınıza şık ve zarif çözümler katmayı seviyoruz. Bizim iş anlayışımızda standartları tasarımcılar belirler. Tasarımlarınızı oluştururken ; ofis bölme konusunda Bize güvenebilirsiniz.

PINSENT MAISONS

Yaşayan duvarlar, hem sessiz hem şeffaf olmalı. Akustik endişeler ile şeffaflıktan vaz geçmek şart değil. Bizim iş anlayışımızda standartları tasarımcılar belirler. Tasarımlarınızı oluştururken ; ofis bölme konusunda Bize güvenebilirsiniz

DEMİR HAYAT SİGORTA

DIŞ İŞLERİ BAKANLIĞI

Bize ulaşın

iletişim
P. +90 212 852 67 17
F. +90 212 852 67 16
info@nedd.com.tr
Bomonti Business Center No:8/1 PK34380 Kat 12/51 Bomonti/Şişli/İstanbul
Teşekkürler, tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Üzgünüz, lütfen mail atınız.