nedd
01 / 0
+90 212 852 67 17
neddoffice - ofis bölme sistemleri

Nedd

ÜRÜNLERİMİZ

Trenta Th & Dg

trenta th 5 + 5 mm cam ve 25 mm inceliğe indirgenmiş kesit profili ile yeni nesil Ofis Bölme Sistemidir. Gürültü azaltma 32 ila 35 dB aralığındadır. trenta dg 2 X 5 + 5 mm cam ve 65 mm inceliğe indirgenmiş kesit profili ile yeni nesil Çift Camlı Sessiz Ofis Bölme Sistemidir. Gürültü azaltma 37 ila 39 dB aralığındadır. trenta , yüksek standartlar sunarken maksimum görsel hafifliği sağlamak için tasarlanmıştır . trenta , yüksek standartlar sunarken maksimum görsel hafifliği sağlamak için tasarlanmıştır . Temel ve zarif, her türlü tasarımınıza uyum sağlar. Hiçbirşeyden ödün vermeksizin, içinde bulunduğu mimari ortamı, reddettiği alanlara parlaklık katarak sunar. Minimal tasarım anlayışı ile , yapısal parçaların azaltılmış kalınlığı, yüksek oranda kişiselleştirme sağlar Hem estetik Hem fonksiyonel Hem de güçlü bir yapıya sahip olması , önemlidir. trenta duvar sistemi, hem ahşap hem de cam versiyonunda, mimari özelliklerle mükemmel bir şekilde entegre edilmiş, hem tek hem de çift kanatlı, pivot veya sürgülü kapı kullanımına uygundur.

Katalog İNDİR

Quattro

quattro, 2 X 5 mm monoblok cam kasetler ve 2 X 18 mm melamin paneller ile yüksek ses yalıtım değerlerine ulaşabilen " Geleneksel demontable ofis bölme sistemi" Formlar ve konfigürasyonların zenginliği bakımından benzersiz olanı, ahşap kaplamalarla ve sonsuz özelleştirmelerle geliştirilebilmesidir..Çift camlı Alüminyum kaset çerçeveler ve ahşap paneller, metal dikmeler , her eleman ve aksesuar için ince tasarım ile modülerlik özelliği. 6000 mm bölme duvar yüksekliklerine uyum sağlayan duvar kalınlıkları 100 mm bölme duvar, 45 mm tek yüz giydirme sistemidir 50 dB` ye kadar yükseltilebilen Ses kesici özelliği ile iddialıdır. Hem estetik Hem fonksiyonel Hem de güçlü bir yapıya sahip olması , önemlidir. quattro duvar sistemi, hem ahşap hem de cam versiyonunda, mimari özelliklerle mükemmel bir şekilde entegre edilmiş, hem tek hem de çift kanatlı, pivot veya sürgülü kapı kullanımına uygundur.

Katalog İNDİR

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HAREKETLİ BÖLME SİSTEMLERİ

Çok amaçlı salonlarda, konferans , balo, toplantı ve organizasyon salonlarında, kültür merkezi ve resturant projelerinin büyük salonlarında, iş merkezleri, eğitim kurumları ve fuar alanlarında ihtiyaca uygun olarak farklı şekillerde salonların bölünmesi ile birden fazla kullanım alanı ve çoklu toplantılar, organizasyonla yapabilmeye imkan veren ses yalıtımlı hareketli sistemlerdir. Uluslararası partnerler ile profesyonel iş ortaklıkları ; projelerinizde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

ELEKTRONİK KAYAR KAPI

Konfora açılan kapı! FAAC otomatik kapıları geçiş kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır, fakat hepsi bu kadar değildir. Minimum boyutlar, ultra sessizlik ve son derece önemli olarak maksimum adaptasyon her zaman garanti edilir. Bir yana kayar kapı için yeterli alan olmadığında yerine en uygun çözümler üretilir.

KAPILAR

Alüminyum Teleskopik ayarlı kasa ve pervaz sistemleri. Kanat konfigürasyonlarında sonsuz seçenek Zarif ve fonksiyonel tasarımlar 300 cm nin üzerine çıkabilen kanat yükseklikleri. Çeşitli renk ve doku seçenekleri ile son derece zengin alternatifler.

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM
P. +90 212 852 67 17
F. +90 212 852 67 16
info@nedd.com.tr
Bomonti Business Center No:8/1 PK34380 Kat 12/51 Bomonti/Şişli/İstanbul
Teşekkürler, tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Üzgünüz, lütfen mail atınız.